Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogotowie strajkowe w puławskich Azotach. Związkowcy żądają odwołania wiceprezesa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2017 r. o 13:02 Powrót do artykułu
Ciekawe czym sie zajmie jeszcze Michaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis Azotów Puławskich przeciwko PiSowi Azotów Tarnowskich. Interesujące. Ciekawe jak się to skończy? A miało być tak pięknie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd PIS [Krakowski katolicki region]okrada biednych pracowników z regionu Lubelskiego  .Uwaga nie straszyć tylko strajkować za wyzysk pracowników ciężkiej pracy Puławian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej wy z PO bierzcie Karpika i Radną Gutowską i strajkujcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że Radny Maj jednak ocali Azoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumiana jest histeria pisowskich trolli. Jak pomyślą jakich bajek naopowiadał im Wręga a co dzieje się teraz to tęsknią za poprzednią władzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3mam kciuki. Ciągną z Was kasę i jeszcze chcą rozbierać po kawałku. Jakby nie patrzeć to Puławy finansowo napędzają całą grupę. Nie podkładajcie jak związkowcy ze Śląska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech może oni to referendum strajkowej przeprowadza zanim się zadeklaruja że będą strajkować. Może się okazać że z załogi do strajku przystąpi mniej niż się im wydaje:) żebyście potem panowie sami nie musieli kotletów jeść że stozapu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarnów okrada ZA Puławy Tylko zdecydowany strajk zatrzyma oszustów okradnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiewicz napisał:
undefined napisał:
Za PO na azotach zatrudniali wszystkich, a teraz jak rządzą ci z pisu to jest tragedia
Obecnie zatrudniani są takie orły jak Kamiński, Śniegocka,  brat Szulowskiego i wielu innych. Ciekawi mnie na jakiej podstawie dostali oni tak odpowiedzialne i wysoko płatne stanowiskastanowiska? Jak był przeprowadzany nabór? Czy zostały przeprowadzone konkursy na te funkcje?
  Przestań siać propagandę, uczestniczyłem kilka lat temu w rozpisanym konkursie na stanowisko które miało trudne było do spełnienia wymagania. Po kilku miesiącach telefon czy aktualne, co mi szkodzi poszedłem na rozmowę...ŻENADA kierownik gwiazdor który bawił sie smartfonem i przysłuchiwał się z uśmiechem na bezsensowne pytania o stres, zaangażowanie...A stanowisko wymagało wiedzy technicznej i kwalifikacji a te sprawy o które pytała się ambitnie dziewczyna sa wpisane w ten zawód. Trochę się rozweseliłem tym castingiem...No ale trudno coś musieli zrobić skierowali na badania do miłej Pani na Przedpolu na testy psychologiczne... Szkoda gadać nigdy w życiu nie słyszałem o takich testach do pracy ciekawe czy wszyscy takie mają przejść. Po kilku tygodniach odpowiedż że jednak dziękują...nie są zainteresowani... Dzwoniłem z banalnym pytaniem dlaczego gdyż wiedziałem że byłem tylko ja. Żadnego odzewu. Brawo dział PR i HR pozdrowienia z takim podejściem to nie chce mi się pracować z kolesiami i znajomymi wiecej takich sobie zatrudnijcie będzie tylko lepiej. A Pis przynajmniej się przyznaje do takich zatrudnień bez konkursu poprzedni robili jak wyżej mnie i co ciekawe nie tylko mnie spotykało krąży kilka ciekawych historii, a POprzedni ogłaszali takie konkursy gdzie wiadomo było kto wygra.Finał taki chcieli zatrudnić osobę nie spełniającą wymagań i dlatego takie napisali żeby nikt nie przyszedł dlatego tak się podczas CASTINGU zachowywali.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Homenda zarabia milion? Przecież państwo PiS miało zmniejszyć drastycznie zarobki zarządom spółek z udziałem państwa, w Puławach też. I co? I jak zwykle frazesy na ustach a w praktyce koryto+. Hipokryzja pisowska a my mamy być ciemnym ludem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co Pis się weźmie to zniszczy Miała być elektrownia w Puławach-no i co?-- cisza Najpierw nie podobało się że ma być gazowa wiec lepiej węglowa Teraz biorą się za handel też zniszczą Po co zmieniać jak jest dobrze Czy ktoś chce zniszczyć Puławy -Lubelszczyznę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławski PiS zawsze bronił integralności ZA!! Dlaczego teraz nie krzyczy i nie rozrabia?! Już pod płaszczykiem Grupy za PO i Karpińskiego rozpoczęto rozkradanie podległych ZA Puławy (coraz częściej chowa się mocną markę ZA Puławy na rzecz Grupy) spółek! Teraz pod tym samym szyldem rozkradać chcą nastepne!! W zarządzie są ludzie z całej Polski i tylko z Puław nie ma nikogo!!! Jak tak dalej pójdzie to Puławy będą tylko zapleczem "roboli" dla zarządów i central w Tarnowie, w Szczecinie, w Oświęcimiu, w Warszawie. Podatki, za przychodami i zyskami, popłyną do tych właśnie. Wszyscy skorzystają tylko nie Puławy. Popierajmy związkowców, bo oni obronili integralność ZA za SLD. Gdzie jest puławski PiS!! Czy pozwoli wodzić się za nos cwaniakom z Warszawy, Lublina i Tarnowa? Gdzie jest prezydent Grobel? Gdzie rady lokalnych samorządów? Lepiej wyjść na ulice w obronie realnych interesów tej społeczności, niż w obronie sędziów, bo oni akurat dobrze się mają!!! Tyle organizacji, tylu polityków, a ZA rozbijane, rozkradane, łupione i handlowane. Nie mamy alternatywy gospodarczej, jaśli nie będzie ZA to co będzie z Puławami i z całym regionem? Nie trudno sobie wyobrazić!!! Do dzieła!!! Strajk i koniec zabawy z Puławami!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, miała być elektrownia, nowe miejsca pracy. Ale Pisiorom jak zwykle nic nie pasuje. Pracownicy brońcie ZA przed "podłą zmianą"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się pytam JAKA KONSOLIDACJA ? to nie była żadna konsolidacja tylko wrogie przejęcie za które prezesiunie otrzymali bardzo wysokie pensje, Karpiński tekę ministra, Wręga by się nie ośmieszał bo podpisywał się pod tym wszystkim rękami i nogami, Śliwa to śmieszny człowieczek którego związek odwrócił się od pracowników w czasie ostatniego strajku, nasi pożal się Boże posłowie ziemi lubelskiej z jedynej nam rządzącej partii to się nadają krowy paść, a nie być przedstawicielami Lubelszczyzny i taka jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do GEO ludzie za śliwą nie pójdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw będzie protest ostrzegawczy, a potem nawet paraliż za „puławy”. po stronie związkowców stanęli politycy pis i proszą premier o pomoc..... czytaj więcej: *********.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/zaloga-za-pulawy-grozi-strajkiem-zwiazkowcy-umow-trzeba-dotrzymywac,12670262/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po stronie związków stanęli lubelscy posłowie pis. to oni w ostatniej kampanii obiecywali poprawienie sytuacji „puław” w grupie. w radio lublin posłanka pis elżbieta kruk przyznała, że dzieje się odwrotnie. - za w puławach to najlepszy zakład w grupie azoty, jest najbardziej rentowny, więc wynoszenie z nich akurat decyzji o handlu jest dla mnie niezrozumiałe i może być szkodliwe - stwierdziła. jej partyjny kolega, poseł artur soboń komentuje, że wyjściem z sytuacji jest rekonsolidacja grupy. - aby każda ze spółek była na tym samym poziomie, bez wskazania nadrzędnej - podpowiada. politycy i związkowcy interweniowali już w sprawie za „puławy” u prezesa pis jarosława kaczyńskiego i wicepremiera mateusza morawieckiego. teraz wystosowali apel do premier beaty szydło.... czytaj więcej: *********.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/zaloga-za-pulawy-grozi-strajkiem-zwiazkowcy-umow-trzeba-dotrzymywac,12670262/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że ci powcy są tacy zajebisci.... pomijając, że za "swoich" rządów sprzedawali polskę jak tylko mogli, wrzucali na stołki swoich ( nie pamięta wół jak cielęciem był) wystarczy przejrzeć teczki personalne kilku osob zatrudnionych za czasow rybaka i jarczewskiego). Żal *** ściska, bo skończyły sie dobre czasy.... jak po sprzedało za to jakos cicho szczury siedziały... nie walczyly o zaklady....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pani sadurska nic nie zrobi w tej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...